bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 lipca 2014
  • wyświetleń: 2373

Pożar kombajnu w Dankowicach

Pięć jednostek straży pożarnej gasiło w poniedziałek pożar kombajnu w Dankowicach. Straty oszacowane wstępnie na kwotę 80 tys. zł. wynikają ze spalenia części maszyny oraz jej wnętrza.

Dyżurny straży pożarnej o godzinie 18.00 odebrał zgłoszenie o pożarze kombajnu zbożowego CLASS przy ulicy Kamieniarskiej w Dankowicach. Jako pierwsza na miejsce przybyła jednostka z OSP Dankowice. W momencie dojazdu pożarem objęta była część kombajnu.

Strażacy przystąpili do gaszenia pożaru, jednakże w związku z brakiem zaopatrzenia wodnego wezwano kolejne jednostki. Po dojeździe zastępów pożar maszyny dogaszono. Następnie rozłączono akumulatory od instalacji elektrycznej.

Straty oszacowane wstępnie na kwotę 80 tys. zł. wynikają ze spalenia części maszyny oraz jej wnętrza. Prawdopodobną przyczyną pożaru było zwarcie w instalacji elektrycznej.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.