Wiadomości

  • 19 lipca 2014
  • wyświetleń: 6720

Nowy dyskont w Bielsku-Białej

24 lipca o godzinie 8:00 przy ul. Gazowniczej 5 w Bielsku-Białej zostanie otwarty nowy sklep sieci Lidl. Podczas uroczystego otwarcia na wszystkich klientów będzie czekać wiele atrakcji i liczne promocje.

otwarcie lidla


kosz
Kosz produktów premium - nagroda w naszym konkursie


Sklep Lidl znajduje się w Galerii Waga przy ul. Gazowniczej 5. Obiekt ma około 1000 m2 powierzchni sprzedaży. Do obsługi zatrudnionych zostało około 20 osób. Sklep będzie czynny od poniedziałku do soboty w godzinach od 8:00 do 21:00, a w niedzielę w godzinach od 9:00 do 18:00. Do dyspozycji klientów dostępnych będzie około 60 miejsc parkingowych mieszczących się zarówno w podziemiach Galerii Waga, jak i w części naziemnej od strony ul. Podwale.

W nowo otwartym sklepie w Bielsku-Białej będzie można zaopatrywać się m.in. w produkty docenianych, oryginalnych marek Lidl takich jak „Bluedino”, „Pilos”, „Pikok” oraz „Fruit Jumbo”. Dodatkowo Klienci będą mogli korzystać z oferty tygodni tematycznych z produktami charakterystycznymi dla różnych kuchni świata oraz z bogatej oferty tekstyliów i artykułów przemysłowych, które w naszej ofercie pojawiają się dwa razy w tygodniu.

- Nasze sklepy stały się miejscem codziennych zakupów dla milionów Polaków. Nieustannie dążymy do tego, aby zapewniać klientom interesującą ofertę i produkty wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie - podsumowuje Patrycja Kamińska, PR Manager Lidl Polska.

KONKURS

W związku z otwarciem sklepu razem z Lidlem organizujemy konkurs, w którym można wygrać trzy kosze produktów spożywczych klasy premium od marki Lidl. Aby wygrać jeden z koszy należy poprawnie odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Czy produkty Saguaro dostępne w sklepach Lidl to:
a) wody mineralne,
b) słodycze,
c) nabiał i przetwory mleczne,
d) soki.

Konkurs został rozwiązany. Zwycięzcy zostaną poinformowani o sposobie odbioru nagrody drogą mailową.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.