bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 22 maja 2014
  • 18 lipca 2014
  • wyświetleń: 3749

Darmowy internet dla 150 rodzin

Do 15 października została przedłużona rekrutacja do projektu "Internet oknem na świat". Głównym celem projektu jest zapewnienie dostępu do internetu dla 150 gospodarstw domowych.

Odbiorcami projektu będą rodziny pobierające zasiłek rodzinny lub stanowiące rodzinną pieczę zastępczą z terenu Bielska-Białej (meldunek na pobyt stały), które są zagrożone wykluczeniem cyfrowym, tj. nie posiadają dostępu do internetu w miejscu zamieszkania.

komputer, hacker
Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej


W ramach projektu wszyscy uczestnicy odbędą szkolenia komputerowe, otrzymają sprzęt komputerowy, ponadto podłączenie do internetu oraz opłacony zostanie abonament Internetowy na okres trwania projektu oraz 5 lat po jego zakończeniu.

Formularz rekrutacyjny oraz regulamin rekrutacji jest dostępny na stronie www.um.bielsko.pl. Więcej informacji o projekcie można uzyskać w Wydziale Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, Plac Ratuszowy 6, tel: 33 49 71 492.

Projekt "Internet oknem na świat" jest współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 8.3 "Przeciwdziałanie wykluczeniu cyfrowemu - eInclusion" Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.