Wiadomości

  • 16 maja 2014
  • wyświetleń: 10716

X-Zone - największy salon z grami!

Artykuł sponsorowany:

W Bielsku-Białej otwarty został X-Zone - największy na Podbeskidziu salon z grami na konsole i komputery stacjonarne! Mieści się w centrum handlowym Gemini Park przy ulicy Leszczyńskiej 20, na pierwszym piętrze.

W bogatej ofercie znajdują się niezliczone tytuły gier każdego gatunku, dzięki czemu nawet najbardziej wybredny gracz znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Salon X-zone oferuje sprzedaż gier nowych oraz używanych.

Atrakcyjną propozycją, która z całą pewnością Was zainteresuje jest możliwość wypożyczania gier na jasnych i prostych zasadach. W ofercie znajdują się najnowsze tytuły już od 5 zł za tydzień grania!

Dostęp do ponad 1200 fantastycznych gier, w super atrakcyjnych cenach jeszcze nigdy nie był tak prosty.

XZone


Dla osób posiadających niepotrzebne gry została przygotowana również niezwykle ciekawa oferta!

Koniec z zastanawianiem się, co zrobić z grami na konsole, w które już nie gramy i dawno odeszły w zapomnienie. Teraz każdy zapalony gracz ma doskonałą okazję, by odsprzedać je w salonie X-zone. Odkup gier odbywa się za gotówkę lub na kartę przedpłaconą, za pomocą której w łatwy sposób będziecie mogli zakupić lub wypożyczyć na korzystnych warunkach nowe gry. Założenie karty jest bezpłatne i oferuję także możliwość wypożyczania filmów.

Salon X-zone należący do jednej z największych ogólnopolskich sieci wypożyczalni Video World w swojej ofercie posiada również możliwość wypożyczania filmów na nośnikach DVD, jak i Blu-ray oraz przeprowadzania regeneracji uszkodzonych i porysowanych płyt, w tym nawet możliwość przegrywania materiałów z kaset VHS na nośniki optyczne.

Zapraszamy do odwiedzenia salonu X-zone już dziś i zapoznania się ze szczegółową ofertą oraz aktualnymi promocjami.

Godziny otwarcia:
- poniedziałek - sobota: 9.00 - 21.00
- niedziela: 10.00 - 20.00

Więcej informacji znajdziecie również na oficjalnej stronie salonu http://www.xzone.com.pl oraz oficjalnym FanPage'u na Facebooku: http://www.facebook.com/gry.xzone.