Wiadomości
- 22 kwietnia 2014
- wyświetleń: 2661
Miasto oświetli kolejne ulice
Choć żyjemy w XXI wieku, w niektórych zakątkach naszego miasta nadal panują egipskie ciemności. Na szczęście z roku na rok ubywa takich miejsc.
Urząd Miejski w Bielsku-Białej ogłosił dwa postępowania przetargowe związane z montażem oświetlenia ulic. Pierwsze z nich dotyczy oświetlenia ulic Mikołajczyka na Kępie Hałcnowskiej oraz Ogrodników i Wołodyjowskiego w Komorowicach Śląskich.
Drugi przetarg dotyczy wykonania instalacji oświetlenia ulicy Błotnej i Starobielskiej oraz terenu rekreacyjnego przy ul. Zdrojowej w Bielsku-Białej.
W obu przypadkach wykonawca powinien zakończyć pracę najpóźniej 31 lipca br.
Drugi przetarg dotyczy wykonania instalacji oświetlenia ulicy Błotnej i Starobielskiej oraz terenu rekreacyjnego przy ul. Zdrojowej w Bielsku-Białej.
W obu przypadkach wykonawca powinien zakończyć pracę najpóźniej 31 lipca br.
ZOBACZ TAKŻE
Permanentne ciemności na Piastowskiej
Ma być jaśniej na bielskich ulicach
Bezpieczniejsze ulice - miasto inwestuje w oświetlenie
Bezpieczny Szlak z Ratownikami GOPR powstał na Koziej Górze. Nowa ścieżka edukacyjna w górach
Czy miasto jest gotowe na budownictwo wysokie?
[FOTO] Nowe mieszkania społeczne w Komorowicach. Podpisano umowę na budowę
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









