bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 kwietnia 2014
  • 7 maja 2014
  • wyświetleń: 3667

Jak trenować mózg po urazie?

17 maja odbędą się bezpłatne warsztaty dla pacjentów neurologicznych - pt. "Jak trenować mózg po urazie?!".

Warsztaty skierowane są głównie do pacjentów po udarze mózgu, urazie czaszkowo-mózgowym, z SM oraz Mózgowym Porażeniem Dziecięcym.

Podczas warsztatów zostaną omówione techniki stymulujące plastyczność mózgu oparte na najnowszych doniesieniach naukowych. Będą to między innymi: terapia lustrzana, trening mentalny oraz terapia wymuszona koniecznością. Pokazane zostaną również sposoby stymulacji przy wykorzystaniu najnowszych technologii takich jak konsola Xbox Kinect i ortezy Saebo. Wszystkie techniki pacjenci będą w stanie samodzielnie powtórzyć w domu.

warsztaty


W czasie spotkania zostaną również przedstawione historie niezwykłych ludzi, którzy dzięki ogromnemu samozaparciu i woli walki funkcjonują w społeczeństwie oraz uprawiają sport pomimo dużych uszkodzeń ośrodkowego układu nerwowego.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc konieczna jest wcześniejsza rejestracja pod numerem telefonu: 606 300 315
e-mailowo: kontakt@rehabilitacjabielsko.pl
 
Spotkanie odbędzie się 17 maja o godzinie 10.00 w Restauracji Dworek w Bielsku-Białej (ul. Żywiecka 193). Budynek jest w pełni dostosowana do osób niepełnosprawnych.

lik / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.