bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 28 marca 2014
  • wyświetleń: 1253

Kradł z altan metale kolorowe

38-letni bielszczanin ma na swoim koncie liczne włamania do altan na terenie ogródków działkowych przy ul. Wyzwolenia. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego i komisariatu IV.

Śledczy pracowali na sprawą włamań, do których dochodziło od pewnego czasu na terenie bielskich ogródków działkowych przy ul. Wyzwolenia. Z altan ginęły przedmioty wykonane z metali kolorowych, które rabuś mógł później z łatwością spieniężyć.

Policjanci gromadzili dowody i sprawdzali każdą informację, która mogła ich skierować na trop włamywacza. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia i zatrzymania 38-letniego bielszczanina podejrzanego o te czyny.

Z ustaleń kryminalnych wynika, że zatrzymany mężczyzna włamał się do kilkunastu altan, z których skradł blisko 200 kg złomu. Skradzione mienie sprzedawał w miejscowych skupach. W środę usłyszał zarzuty. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny. Za przestępstwa te może mu teraz grozić nawet do 10 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.