bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 25 marca 2014
  • 26 marca 2014
  • wyświetleń: 4821

Pożar stodoły przy Cieszyńskiej

W Bielsku-Białej płonęła kolejna stodoła. Tym razem ogień objął strop budynku znajdującego się na skrzyżowaniu ulic Cieszyńskiej i Smolnej.

W trakcie dojazdu pierwszych wozów bojowych Państwowej Straży Pożarnej stwierdzono, że cały budynek stoi w płomieniach. Działania zastępów polegały na podaniu dwóch prądów wody w natarciu na pożar oraz jeden prąd wody w obronie na, będący w pobliżu, budynek mieszkalny.

Pożar stodoły przy Cieszyńskiej · fot. bielsko.info


Do dojeździe kolejnych zastępów straży, podano kolejne prądy wody w natarciu na płonący obiekt. Po ugaszeniu przystąpiono do rozbiórki napalonej konstrukcji dachu. Na zewnątrz budynku wyniesiono nadpalone materiały, które następnie przelano. W trakcie działań pogotowie ratunkowe zabrało na obserwację do szpitala właścicielkę budynku, która źle się poczuła.

W działaniach wzięło udział osiem zastępów straży pożarnej, w tym cztery Ochotniczych Straży Pożarnych i Wojskowa Straż Pożarna, a także bielskie pogotowie ratunkowe i policja, która bada okoliczności powstania pożaru. Działania ratowniczo-gaśnicze zakończono około 1.00 w nocy.

W wyniku pożaru spaleniu uległa murowana stodoła pokryta dachówką z drewnianymi stropami oraz zmagazynowane wewnątrz materiały budowlane. Ze względu na wielkość pożar zakwalifikowano jako średni.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.