bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 28 lutego 2014
  • wyświetleń: 3552

Dwa pożary, jeden wieczór

W nocy z czwartku na piątek w rejonie os. Langiewicza i Straconki spłonęły dwa samochody: dostawczy Mercedes oraz osobowy Volkswagen. Najprawdopodobniej oba pojazdy były porzucone przez właścicieli.

Około godziny 22.30 w zaroślach nieopodal ostatniego przystanku MZK linii nr 4 przy ulicy Langiewicza spłonął samochód dostawczy marki Mercedes - prawdopodobnie model 208. Na miejscu była jednostka straży pożarnej z JRG1 w B-B oraz dwa patrole policji.

Policjanci obecni na miejscu nie udzielali informacji na temat przyczyn pożaru ani okoliczności, potwierdzili jedynie fakt, że właściciel samochodu nie jest znany i aktualnie trwają czynności zmierzające do jego ustalenia.

Pożar Mercedesa na os. Langiewicza · fot. bielsko.info


Drugi pożar miał miejsce w zaroślach bielskich bulwarów straceńskich około godziny 23.30. W tym przypadku palił się osobowy Volkswagen Golf 2. To bardzo podobne zdarzenie jak godzinę wcześniej - stary samochód został porzucony w krzakach i prawdopodobnie podpalony. Samochód miał zdjęte tablice rejestracyjne, kierowcy nie było w pobliżu. Na miejscu policjanci ustalali przyczynę pożaru.

Golf spłonął w Straconce · fot. bielsko.info

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.