Wiadomości

  • 25 lutego 2014
  • 26 lutego 2014
  • wyświetleń: 5054

Podpalacz w Starym Bielsku! - foto

We wtorek wieczorem strażacy z Bielska-Białej i Mazańcowic byli dwukrotnie wzywani do pożarów drewnianych pustostanów w rejonie łącznika al. Generała Andersa z drogą ekspresową S1.

Sygnał o pierwszym pożarze dotarł do Państwowej Straży Pożarnej kilkanaście minut po godzinie 17.00. Na miejsce zdarzenia wysłano aż siedem zastępów straży pożarnej. Akcja strażaków zakończyła się o godzinie 18.30.

Pożar drewnianej altany - 25.02.2014, godz. 18.00 · fot. bielsko.info


Gdy pojazdy służb ratowniczych odjechały z miejsca zdarzenia, dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania otrzymał zgłoszenie o kolejnym pożarze w tym samym miejscu. W tym przypadku na miejsce udały się cztery zastępy straży pożarnej. Ogień ponownie udało się opanować w szybkim czasie.

Pożar pustostanu - 25.02.2014, godz. 19.30 · fot. bielsko.info


Przypominamy, że dzień wcześniej również w Starym Bielsku spłonęła drewniana szopa. Wiele na to wskazuje, że wszystkie trzy pożary były wynikiem podpalenia. Postępowanie w tej sprawie prowadzi bielska policja.

Ariel Brończyk, sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.