bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

http://www.targibielskie.pl/

Wiadomości

  • 23 lutego 2014
  • wyświetleń: 5769

Nagroda trafiła do Domu Dziecka

W Domu Dziecka przy ul. Lompy 9 odbyło się uroczyste przekazanie nagrody za zwycięstwo Bielska-Białej w plebiscycie organizowanym przez Grupę Energa na najpiękniejsze iluminacje świąteczne w ramach V edycji akcji "Świeć Się".

Dzięki głosom bielszczan, nasze miasto zdobyło tytuł najładniej oświetlonego w kraju. Nagrodą jest nowoczesny, energooszczędny sprzęt AGD ufundowany przez spółkę Energa Oświetlenie, który decyzją władz miasta został przekazany na rzecz Domu Dziecka wchodzącego w skład Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych w Bielsku-Białej.

Nagroda trafiła do Domu Dziecka · fot. UM Bielsko-Biała


W skład wyposażenia wchodzą zmywarka, pralka automatyczna, chłodziarko-zamrażarka, kuchenka elektryczna, mikrofalówka, odkurzacz, robot kuchenny oraz komplet energooszczędnych żarówek.

Dom Dziecka przy ul. Lompy 9 w Bielsku-Białej to placówka socjalizacyjna dla 30 dzieci w wieku od 13 lat do usamodzielnienia. W swoich strukturach ma również mieszkanie usamodzielnienia przy ul. Cygańskiej 12 przeznaczone dla 12 wychowanków w wieku od 14 lat do usamodzielnienia. Zespół Placówek Opiekuńczo - Wychowawczych obejmuje swoim zasięgiem działania, miasto na prawach powiatu Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.