bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 lutego 2014
  • 9 lutego 2014
  • wyświetleń: 3192

Zbadaj serce w Galerii TESCO

Za nami:

W niedzielę 9 lutego w Galerii TESCO w Bielsku-Białej będzie można zbadać swoje serce w ramach prowadzonej ogólnopolskiej kampanii "Zadbaj o swoje serce" .

badanie
Zbadaj swoje serce w Galerii TESCO · fot. zadbajoswojeserce.pl


Akcja ta organizowana jest po raz 44. Jej celem jest wzrost świadomości w zakresie profilaktyki chorób serca, w szczególności nadciśnienia tętniczego i hipercholesterolemii, które zbierają w Polsce wysokie żniwo.

W ramach każdej akcji uczestnicy mają ułatwiony dostęp do lekarzy specjalistów oraz mogą skorzystać z profilaktyki kardiologicznej w zakresie wykonywania: badań EKG, badań cholesterolu, obliczania wskaźnika BMI, pomiaru ciśnienia krwi, wskazań właściwej diety, zapobiegania nadciśnieniu tętniczemu i nadwadze.

Pacjenci są również diagnozowani pod kątem stwierdzenia czynników ryzyka zachorowania na chorobę niedokrwienną serca oraz zawału mięśnia sercowego.

Na bezpłatne badania zapraszają Telemedycyna Polska S.A. wraz z Optimą Cardio. Szczegóły na stronie: www.zadbajoswojeserce.pl

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.