bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 stycznia 2014
  • 4 stycznia 2014
  • wyświetleń: 1765

Startuje Psia Edukacja w Sferze

Za nami:

W sobotę 4 stycznia w Galerii Sfera odbędą się pierwsze w tym roku zajęcia edukacyjne dla dzieci z udziałem psów. Podczas spotkania tradycyjnie nie zabraknie zarówno cennych informacji, jak i dobrej zabawy.

Na sobotnie spotkanie terapeuci z Forget-me-not przygotowali pokaz programów Bezpieczny pies - bezpieczne dziecko oraz Pies domownik - pies przyjaciel. Ich celem będzie przypomnienie, z jakimi obowiązkami wiąże się posiadanie czworonoga, jak uczynić z niego swojego przyjaciela i jak być dla niego mądrym przewodnikiem.

psia edukcja, pies
Terapeuci i ich czworonożni przyjaciele z Forget-me-now Psia Edukacja będą obecni w Galerii Sfera w sobotę od godziny 10:00 do 20:00 · fot. Forget-me-not


Specjaliści z fundacji podzielą się swoim doświadczeniem, udzielą porad na temat żywienia i pielęgnacji psów, a także chętnie odpowiedzą na pytania rodziców dotyczące opieki nad psem czy jego adopcji ze schroniska.

Tradycyjnie nie zabraknie atrakcji dla dzieci. Z myślą o najmłodszych przygotowano zabawy z udziałem psiaków, pokazy psich sztuczek oraz rysowanki i malowanki.

ups / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.