bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 grudnia 2013
  • 14 grudnia 2013
  • wyświetleń: 1856

2BeClub: impreza z Dj Alien X

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj

Za nami:

13 i 14 grudnia 2BeClub zaprasza na imprezę z Dj Alien X. W piątek "The Best of 2BeClub" i w sobotę "5 YEARS OF RESIDENCY IN 2BE CLUB /ALIEN X.

2beclub


"The Best Of 2BeClub", to największe hity minionych paru lat oraz najlepiej wyselekcjonowane utwory artystów zagranicznych, którzy mieli okazję wystąpić w 2BeClubie, między innymi: FREEMASONS, ANTOINE CLAMARAN, TARA MCDONALD, TOM NOVY czy BASTO.

"5 YEARS OF RESIDENCY IN 2BE CLUB /ALIEN X - fresh hits, house, deep house, oldschool house. Jako goście specjalni wystąpią: Matt Scheller (Kraków), Diabeł (Vavavoom/Zakopane), Thomas Hess (Bielsko), Kasia Malenda (Live Vocal), Marcin Urzędowski (Live Bongos).

Rezerwacja lóż - tel. 33 888 88 88 i online na www.2beclub.pl/rezerwacje.html

W klubie obowiązuje "door selection".

--------------------

Dj Alien X (Kuba Wróbel) - rezydent klubu; ma na swoim koncie występy u boku takich gwiazd jak Atb, Freemasons, Matthias Menck z formacji Brooklyn Bounce, Abigail Bailey, Rocco, Tom Novy , Flor, Neevald, Chriss Jaxx, Monosystem czy Axel Coon z formacji Scooter.

Jego ulubionym stylem jest progressive house. W swoich setach gra głównie muzykę komercyjną w różnych gatunkach od oldschool'owych hitów prze r'n'b, house i electro house. Uważa , że nie można ograniczać się jedynie do swojego ulubionego stylu, lecz należy serwować to co kocha publika.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

2BE & Magnum Pub

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "2BE & Magnum Pub" podaj