bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 maja 2011
  • wyświetleń: 2604

Konsultacje w sprawie turystyki

Bielsko-Biała przystąpiło do opracowania produktów turystycznych. Ich celem będzie zwiększenie atrakcyjności turystycznej miasta, wykazania jego specyfiki przyrodniczej i kulturowej.

Reklama

Produkty turystyczne, konsultacje
fot. UM Bielsko-Biała


Produkt turystyczny składa się z kompilacji walorów, atrakcji i usług. W Urzędzie Miejskim w Bielsku-Białej odbyło się pierwsze z serii spotkań konsultacyjnych związanych z przygotowaniem strategii działań. Do udziału w nim zaproszone zostały osoby związane z promocją i turystyką oraz przedstawiciele szkół wyższych działających na terenie Bielska-Białej.

Opracowanie produktów zostało zlecone profesjonalnej firmie, która z sukcesami przygotowywała już podobne przedsięwzięcia dla niektórych miast i regionów w naszym kraju, m.in. dla województwa świętokrzyskiego. Istotę tych działań będzie stanowiło utworzenie, wdrożenie i promocja samych produktów oraz opracowanie dla nich ekspertyzy wizerunkowej.

new / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.