bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 13 listopada 2013
  • 17 listopada 2013
  • wyświetleń: 7195

Nowe sklepy w Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Do grona najemców Centrum Handlowego Sarni Stok dołączyła m.in. marka Pako Lorente oraz jedyny w Bielsku-Białej sklepu marki Jula.

Reklama

sarni stok
Pako Lorente oraz Jula dołączyły do grona najemców CH Sarni Stok w Bielsku-Białej.


Na początku jesieni lokalizację zmienił sklep obuwniczy CCC. Marka ta otworzyła w Centrum Handlowym Sarni Stok swój największy salon w Bielsku-Białej, zajmując obecnie lokal o powierzchni prawie 700 m kw.

25 października w CH Sarni Stok otwarty został salon z elegancką odzieżą męską - Pako Lorente. Lokal zajmuje powierzchnię 110 m kw.

Również we wrześniu otwarte zostało stoisko z naturalnymi kosmetykami do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów - Mydlarnia u Franciszka. Produkty oferowane na stoisku wykonane są ze składników pochodzących z rejonu Morza Martwego, Syrii czy Maroka.

15 listopada do grona najemców dołączy szwedzka marka Jula, w której asortymencie znajdują się produkty dla każdego - od narzędzi, maszyn i artykułów budowlanych, przez sprzęt gospodarstwa domowego, odzież i sprzęt sportowy, odzież BHP, meble i artykuły ogrodowe, po akcesoria dla domowych pupili. Sklep zajmie powierzchnię 3 346,40 m kw.

Na listopad planowane jest również otwarcie salonu Marylin, oferującego luksusowe wyroby pończosznicze.

lik / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj