bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 11 listopada 2013
  • 17 listopada 2013
  • wyświetleń: 7570

Nowa siedziba bielskiego Aluprofu?

Czy przy wlocie do miasta powstanie 15-piętrowy wieżowiec? Takie plany ma spółka Aluprof, która myśli o rozbudowie swojej siedziby przy ulicy Warszawskiej.

aluprof bielsko
Nowa siedziba bielskiego Aluprofu?


Jak informuje portal inżynierbudownictwa.pl obecna siedziba zyska nowe biura, dwie hale oraz centrum rozwojowe. Biuro główne znajdzie się w nowoczesnym 15-piętrowym budynku. Dynamizm bryły podrkeśli modernistyczna elewacja, łącząca industrialne materiały - szkło i aluminium.

Obiekt zostanie wyposażony w systemy DSO i SAP, dzięki czemu spełni najwyższe standardy bezpieczeństwa w zakresie kompleksowego dozoru przeciwpożarowego i słownego powiadamiania o zagrożeniu zdrowia i życia. Komputerowy system zarządzania budynkiem (BMS) pozwoli na kontrolowanie, monitorowanie i sterowanie urządzeniami mechanicznymi i elektrycznymi.

Zapytaliśmy rzecznika prasowego Aluprofu w Bielsku-Białej kiedy można spodziewać się realizacji inwestycji. - Faktycznie planowaliśmy budowę, ale na razie inwestycja nie będzie realizowana - ucina Bożena Ryszka.

Czy podoba wam się koncepcja budowy wieżowca? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

ab / bielsko.info, źródło: inżynierbudownictwa.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.