bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 września 2013
  • 2 października 2013
  • wyświetleń: 1823

Spotkanie ruchu Niepokonanych

Za nami:

"Spotkanie ruchu Niepokonanych" - Ruch Społeczny Niepokonani 2012 zaprasza mieszkańców Bielska-Białej i okolic na spotkanie, które odbędzie się 2 października w sali Prefabetu. Więcej informacji na portalu bielsko.info

Spotkanie pod hasłem „Przywrócimy sprawiedliwość będąc wszyscy razem” odbędzie 2 października 2013 roku, o godz. 17.00 w sali sp. z o.o. Prefabet przy ul. Żywieckiej 118.

- Na spotkaniu będzie można usłyszeć o historii powstania Ruchu Społecznego Niepokonani 2012, następnie głos zabiorą uczestnicy spotkania którzy opowiedzą o tym jakie spotkały ich sytuacje w starciu z polskim wymiarem sprawiedliwości oraz urzędnikami. Celem spotkania jest zintegrowanie ludzi zainteresowanych współdziałaniem w przywróceniu sprawiedliwości - mówi Jerzy Jachnik, współorganizator spotkania.

Organizatorem spotkania są Jerzy Jachnik oraz Krzysztof Musialski, pełnomocnicy RS Niepokonani 2012. Wstęp na spotkanie społeczności jest bezpłatny.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.