bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2013
  • wyświetleń: 1348

Doceńmy bielskich wolontariuszy

Zapraszamy do udziału w kolejnej, już czternastej edycji konkursu „Barwy wolontariatu”, którego realizację zainaugurowano w Międzynarodowym Roku Wolontariatu 2001.

Konkurs stwarza możliwość do zaprezentowania ciekawych sylwetek wolontariuszy, wyjątkowych akcji wolontarystycznych, podzielenia się swoimi refleksjami na temat tej formy działalności.

Termin nadsyłania zgłoszeń kandydatów do Centrum Wolontariatu przy Bielskim Stowarzyszeniu Artystycznym Teatr Grodzki upływa dnia 1 października 2013 r. Decyduje data wpłynięcia zgłoszenia do Organizatorów konkursu.

Kandydatów do konkursu należy zgłaszać listownie, osobiście (ul. Sempołowskiej 13, Bielsko-Biała, sekretariat-I piętro, z dopiskiem konkurs "Barwy wolontariatu") lub pocztą elektroniczną na adres: bielskobiala@wolontariat.org.pl.

Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem Konkursu oraz formularzem zgłoszeniowym: www.teatrgrodzki.pl/konkurs-na-wolontariusza-roku-2013-ogloszony.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.