bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2013
  • wyświetleń: 4485

Nowy serwis - ludzie.bielsko.info

Bielsko-Biała to nie tylko miasto, ale również ludzie, którzy są z nim związani. Z myślą o nich na naszym portalu stworzyliśmy nowy serwis - ludzie.bielsko.info.

ludzie.bielsko.info
Nowy serwis ludzie.bielsko.info


W jednym miejscu zamieściliśmy sylwetki osób, które swoim dorobkiem i działalnością sławią stolicę Podbeskidzia w innych częściach kraju, a także wybitnych pasjonatów, którzy cieszą się popularnością w lokalnym gronie. Artyści, politycy, sportowcy i ludzie innych branż - o nich przeczytacie w serwisie ludzie.bielsko.info.

Do każdej z sylwetek dołączyliśmy archiwalne wiadomości dotyczące działań i indywidualnych sukcesów. Oczywiście będą one stale uzupełniane o kolejne informacje i wywiady z wybranymi osobami, a także o prezentacje.

Zamieszczona w serwisie lista jest otwarta i będzie systematycznie poszerzana o kolejne osobistości. Czekamy na Wasze propozycje w komentarzach pod artykułem.

Link do serwisu ludzie.bielsko.info trafił na stałe na stronę główną bielsko.info (patrz lewe menu - serwisy) oraz na górne menu, które dostępne jest cały czas podczas przeglądania portalu.

www.ludzie.bielsko.info - zapraszamy!

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.