bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 21 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 2480

Festyn dla dzieci i młodzieży

Za nami:

Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej zaprasza dzieci i młodzież naszego miasta na festyn profilaktyczny, który odbędzie się w dniach od 21-23 sierpnia 2013 roku w godzinach od 10.00 - 15.00 na terenie Domu Żołnierza przy ul. Broniewskiego 27 w Bielsku-Białej.

festyn profilaktyczny
Festyn dla dzieci i młodzieży · fot. UM Bielsko-Biała


Podczas festynu przewidziano liczne atrakcje prowadzone przez profesjonalnych animatorów, a wśród nich: warsztaty taneczne, filcowanie na mokro, origami, quilling, linoryt na tkaninie, kwiaty z papieru, balonowe zwierzęta i wyroby z drewna. Ponadto, namiot animacyjny, a w nim malowanie twarzy, nauka techniki puszczania baniek mydlanych oraz chodzenia na szczudłach.

Dodatkowo na uczestników festynu czekał będzie dmuchany zamek i zjeżdżalnia oraz wiele innych atrakcji m.in. pokaz udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej przez ratowników z PCK, stoisko profilaktyczne prowadzone przez Komendę Miejską Policji w Bielsku-Białej, tor przeszkód z elementami sprzętu ratowniczo-gaśniczego przygotowany przez Państwową Straż Pożarną w Bielsku-Białej, nauka bezpiecznego kontaktu z psem zorganizowana przez Polskie Centrum Dogoterapii, a także możliwość zapoznania się z pracą Straży Miejskiej w Bielsku-Białej.

Udział w festynie jest bezpłatny, dla uczestników przewidziano zimne napoje oraz słodycze, ponadto każdy z uczestników będzie mógł zatrzymać na własność stworzoną przez siebie pracę.

Festyn profilaktyczny, będzie ciekawym uzupełnieniem oferty wakacyjnej, a przede wszystkim wskazaniem dzieciom i młodzieży atrakcyjnych, alternatywnych sposobów spędzania czasu wolnego, z dala od używek i innych zagrożeń. Szczegółowe informacje w powyższej sprawie pod nr tel. 33 4971 493.

W razie niepogody festyn odbędzie się w Gimnazjum Nr 3 w Bielsku-Białej, przy ul. Broniewskiego 23.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.