bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 4045

Po "pijaku" ściął hydrant - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Akra2" podaj

Jedna osoba przewieziona do szpitala, ścięty hydrant, uszkodzone ogrodzenie posesji to bilans kolizji, którą spowodował nietrzeźwy kierowca.

W sobotę, 10 sierpnia około godziny 18.00 przy ul. Rafowej w Bielsku-Białej miał miejsce wypadek drogowy.

- Nietrzeźwy kierowca samochodu marki Peugeot prawdopodobnie nie dostosował prędkości pojazdu do warunków panujących na drodze, utracił panowanie nad pojazdem uderzył w hydrant ścinając go, i zatrzymał się na ogrodzeniu posesji. W wyniku kolizji do szpitala została przewieziony pasażer rozbitego pojazdu. We krwi kierującego było około jednego promila alkoholu - mówi sierżant Bartłomiej Kapias, Wydział Ruchu Drogowego KMP w Bielsku-Białej.

Po "pijaku" ściął hydrant · fot. Arka2


W wyniku kolizji i uszkodzonego hydrantu doszło do zalania kawałka terenu przed jedną z posesji przy ul. Rafowej. Na miejsce zdarzenia Oficer Dyżurny Miejskiego Stanowiska Kierowania zadysponował zastęp Straży Pożarnej.

Działania strażaków polegały m.in. na pomocy przy usunięciu nadmiaru wody z terenu posesji. W w/w sprawie będzie prowadzone postępowanie przez III Komisariat Policji w Bielsku-Białej. Działania strażaków zostały zakończone o godz. 18.47

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Akra2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Akra2" podaj