Reklama

Wiadomości

  • 9 lutego 2015
  • 12 lutego 2015
  • wyświetleń: 9021

Pijana matka za kierownicą - foto

34-latka miała ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie. Jej 4-letnia córka przewożona była w foteliku, który został niewłaściwie zamontowany. Kobieta wyjeżdżając z bocznej uliczki omal nie doprowadziła do zderzenia z busem i ostatecznie wjechała z impetem do rowu.

Pijana matka za kierownicą - 08.02.2015 · fot. Akra II


Ta mrożąca krew w żyłach sytuacja, wydarzyła się wczoraj tuż przed 21.00 w Kozach na skrzyżowaniu ul. Krakowskiej i Wiosennej. Kierowca busa, który jechał prawidłowo ul. Krakowską zauważył, jak z bocznej ulicy wyjeżdża z dużą prędkością Fiat Stilo. Kierująca nie wyhamowała, tylko wjechała z impetem na główną ulicę, a następnie utraciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu.

Kierowca busa widząc co się dzieje, zdążył w porę wyhamować, dzięki czemu niknął zderzenia z Fiatem. Udzielił kierującej oraz jej córce pomocy i pomógł im wydostać się z samochodu. Po chwili na miejsce dotarł wezwany przez niego patrol z drogówki. Badanie alkomatem wykazało, że kierująca miała w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu. Jej córeczka przewożona była w foteliku, który nie był odpowiednio zabezpieczony.

Załoga pogotowia ratunkowego przebadała dziewczynkę. Dziecko nie odniosło na szczęście poważniejszych obrażeń ciała i zostało przekazane pod opiekę dziadków. Sprawczyni zachowywała się agresywnie. Zakuto ją w kajdanki. Noc spędziła w policyjnej celi. Dzisiaj kiedy wytrzeźwieje usłyszy zarzuty. Straciła już prawo jazdy. Teraz za jazdę w stanie nietrzeźwości i narażenia dziecka na niebezpieczeństwo może jej grozić nawet do 5 lat za kratami.

ab / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Akra2" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Akra2

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Akra2" podaj