bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2011
  • wyświetleń: 3874

Zbiórka surowców wtórnych

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj

Za nami:

W najbliższy weekend, 26 i 27 marca w godzinach 9.00 - 17.00 (sobota) i 10.00 - 17.00 (niedziela), na terenie CH Sarni Stok w Bielsku-Białej odbędzie się kolejna zbiórka surowców wtórnych w ramach akcji „Drzewko za surowce”.

Za każde 10 kg makulatury, 20 butelek PET, butelek szklanych albo puszek aluminiowych, będzie można otrzymać Sadzonkę Drzewka, ufundowaną przez stałego partnera akcji, Regionalną Dyrekcję Lasów Państwowych w Katowicach. Przygotowano też inne niespodzianki.

Na osoby, które wezmą udział w akcji czekają m.in. bilety na spektakle dziecięce ufundowane przez Teatr Lalek Banialuka, bezpłatne bilety wstępu na wystawę komiksową od Galerii Bielskiej BWA, wejściówki na mecze TS Podbeskidzie, darmowe kawy i herbaty, pyszne kanapki, wejściówki na zajęcia sportowe. Wśród upominków będą również wejściówki na warsztaty ceramiczne i zajęcia jogi, a także ekologiczne materiały biurowe czy praktyczne i ciekawe gadżety recyclingowe.

new / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sarni Stok

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sarni Stok" podaj