bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 maja 2013
  • wyświetleń: 2000

Rowerowa pielgrzymka młodzieży

Za nami:

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Bielsko-Żywieckiej organizuje już II Rowerową Pielgrzymkę Śladami Wiary Podbeskidzia, która odbędzie się w dniach od 31 maja do 2 czerwca.

rowery


Rowerzyści w ciągu trzech dni przejadą w sumie 180 km. Wystartują z Bielska-Białej, spod Kurii Biskupiej, gdzie wcześniej będą uczestniczyć we Mszy św. Następnie pojadą przez Chybie, Strumień - tam odwiedzą Sanktuarium św. Barbary, dalej udadzą się do Kończyc Małych, Cieszyna, Ustronia, Istebnej, Koniakowa, Rajczy, Milówki, Ciśca i Radziechów po to, by pielgrzymkę zakończyć u źródeł, czyli w Bielsku-Białej. Rowerowi pielgrzymi odwiedzać będą mijane świątynie - tam modlić się i poznawać historię miejsc.

To druga rowerowa pielgrzymka organizowana przez KSM Diecezji Bielsko-Żywieckiej. Pierwsza odbyła się w minionym roku i była uczczeniem XX-lecia powstania diecezji.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.