Wiadomości

  • 1 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1468

Majówkowa Psia Edukacja

W sobotę 4 maja wszyscy miłośnicy psów powinni zjawić się w Galerii Sfera. Jak co miesiąc we foyer galerii II odbędzie się spotkanie z wolontariuszami fundacji Forget-me-not Psia Edukacja oraz z ich czworonożnymi podopiecznymi.

Psia Edukacja, Sfera
Psia Edukacja już 4 maja w Sferze


Majówkowe spotkanie to doskonała okazja do uzyskania przydatnych i wartościowych informacji dotyczących czworonogów. Od 10.00 do 20.00 obecni będą profesjonaliści, którzy chętnie odpowiedzą na wszystkie pojawiające się pytania dotyczące opieki nad psem, wspólnego mieszkania pod jednym dachem dziecka i czworonoga czy adopcji zwierząt ze schroniska.

Wytłumaczą, jak zapewnić psom najlepsze warunki do prawidłowego rozwoju i udzielą porad weterynaryjnych. Na spotkaniu nie zabraknie także przedstawicieli straży pożarnej i policji.

Przez cały dzień organizowane będą również pokazy psich sztuczek, a dla najmłodszych przygotowano zajęcia edukacyjne m.in. z udziałem znanych i lubianych psów o imionach Largo i Gama.

adv / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj