Wiadomości

  • 9 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3603

Sfera nominowana w konkursie

Galeria Sfera znalazła się w ścisłej dwudziestce nieruchomości nominowanych w konkursie "Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej".

sfera
fot. Galeria Sfera


Konkursowa Top 20 została wybrana przez czytelników portalu propertynews.pl oraz członków Rady Konsultacyjnej Nagrody. O statuetkę "Top Inwestycje Komercyjne w Przestrzeni Miejskiej" zawalczą nieruchomości pełniące funkcje handlowe, usługowe, biznesowe, konferencyjne oraz hotelowe.

Wśród nominowanych obiektów znalazły się projekty deweloperskie, które na przestrzeni ostatnich 10 lat efektywnie podniosły jakość życia w polskich miastach, uświetniły ich ofertę dla biznesu, kultury, turystki i rozrywki, przyczyniły się do uatrakcyjnienia tkanki miejskiej, a także stały się charakterystycznym symbolem aglomeracji.

Galeria Sfera to śródmiejska przestrzeń publiczna w Bielsku-Białej łącząca w sobie wiele różnorodnych funkcji. Składa się między innymi z galerii handlowej z bezkonkurencyjną ofertą 250 sklepów czołowych marek polskich i zagranicznych, biurowca, hotelu Qubus, 25 kawiarni i restauracji, nowoczesnego kina z 7 salami, klubu fitness, a także klubu muzycznego z kręgielnią i dyskoteką.

Ponadto na dachu galerii znajduje się unikatowa część mieszkalna złożona z apartamentów z parkiem i zielonymi tarasami. Galeria stanowi doskonałe miejsce spotkań i zakupów, komfortowe i funkcjonalne, z największym w mieście parkingiem (2 200 miejsc).

Wszystkie nominowane obiekty można zobaczyć pod poniższym linkiem. Tam też można oddać głos na swojego faworyta: http://www.propertynews.pl/top-inwestycje-komercyjne-w-przestrzeni-miejskiej-2013/glosowanie/

br / bielsko.info

źródło: Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj