
Wiadomości
- 20 grudnia 2024
- wyświetleń: 1778
Akrobatki na medal! Zawodniczki z Bielska-Białej na Mistrzostwach Świata
Podczas Mistrzostw Świata Posa Pole Art, które odbyły się w Rzymie w dniach 13-15 grudnia, zawodniczki Studia Akrobatyki Powietrznej w Bielsku-Białej zdobyły dwa brązowe medale, co jest dużym sukcesem.

W dniach 13-15 grudnia w Rzymie odbyły się Mistrzostwa Świata Posa Pole Art, podczas których duety z Bielska-Białej: Anna Polak & Gabriela Frączek oraz Marcelina Biłka & Aleksandra Glos, zdobyły brązowe medale w swoich kategoriach wiekowych.
Podczas prestiżowych Mistrzostw Świata Posa Pole Art w Rzymie, dwie pary z Bielska-Białej stanęły na stopniu podium, zdobywając brązowe medale w swoich kategoriach: Anna Polak & Gabriela Frączek - Pole Art Doubles Senior Elite oraz Marcelina Biłka & Aleksandra Glos - Pole Art Doubles Junior B Elite.

ZOBACZ TAKŻE

1 czerwcaWycieczka: 50 lat województwa bielskiego - historia powstania i marzenia o powrocie

1 czerwcaNiespodzianka dla wszystkich dzieci i nie tylko! W niedzielę otwarcie basenu przy ul. Konopnickiej

5 czerwcaOddaj krew na placu Ratuszowym - dołącz do akcji już 5 czerwca

Skarby sztuki i historii - nowości z Muzeum Historycznego w Bielsku-Białej

Gorący tematŚwiętuj Dzień Dziecka ze Stowarzyszeniem Hajstra przy Studiu Filmów Rysunkowych

Festiwal Kubański vol. 11: dwa miejsca, jedno wielkie kubańskie szaleństwo
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.