bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 marca 2013
  • 24 marca 2013
  • wyświetleń: 3740

Sarni Stok: drzewko za surowce

Za nami:

Fundacja Arka zaprasza na kolejną akcję zbiórki surowców wtórnych, która odbędzie się 23-24 marca na terenie parkingu Centrum Handlowego Sarni Stok. Dochód z wydarzenia zostanie przekazany na bezdomne zwierzaki.

plakat


Wystarczy przynieść 10 kg makulatury, 20 puszek aluminiowych, 20 butelek plastikowych i 20 szklanych/sło­ików, by wymienić je na jeden miły drobiazg. Na zainteresowanych czekają leśne drzewka, sadzonki bratków i wiele innych, miłych upominków.

Organizatorzy zapraszają w dniach 23 i 24 marca, w godzinach od 9.00 do 17.00 (sobota) i od 10.00 do 17.00 (niedziela). Akcja zbiórki odbędzie się na terenie górnego parkingu Centrum Handlowego Sarni Stok.

Współorganizatorem akcji jest Centrum Handlowe Sarni Stok oraz Lasy Państwowe. Partnerami akcji są Nadleśnictwa: Bielsko, Ustroń, Wisła, Węgierska Górka i Urząd Miasta Bielsko-Biała.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.