bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 marca 2013
  • wyświetleń: 2604

Zima nie chce się poddać!

W Beskidy powróciła zima. Od czwartku spadło ponad pół metra śniegu, który wiatr nawiewa na drogi. Policja prosi kierowców o ostrożną jazdę.

zima
fot. KMP Bielsko-Biała


W czwartek doszło do 30 kolizji. W piątek nad ranem odnotowano już trzy drobne stłuczki. W kilku miejscach na podjazdach tiry zablokowały ruch. Tak było na DK-1 w Czechowicach-Dziedzicach w okolicy skrzyżowania z ul. Legionów, a także w Bielsku-Białej na ul. Krakowskiej i Bora Komorowskiego.

Dyżurny co jakiś czas otrzymuje zgłoszenia o utrudnieniach w ruchu. Na miejsce kierowane są patrole, które na zakorkowanych drogach torują przejazd pługom i piaskarkom.

Trudne warunki drogowe panują szczególnie na drogach powiatowych, gdzie w wielu miejscach zasypane są chodniki i kierujący muszą omijać pieszych. Kierowcom, którzy jadą w kierunku Szczyrku na Przełęcz Salmopolską radzimy, aby założyli łańcuchy.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.