Wiadomości

  • 28 czerwca 2024
  • 29 czerwca 2024
  • wyświetleń: 1794

[WIDEO] Jak zasygnalizować prośbę o pomoc w tłumie ludzi? BCK w Bielsku-Białej odpowiada

Już jutro, 29 czerwca, rozpoczyna się cykl plenerowych koncertów "Jedno Miasto Cztery Sceny". To fajna okazja, aby posłuchać na żywo gwiazd polskiej sceny muzycznej i spędzić czas w gronie rodziny i przyjaciół. W związku z organizacją koncertów Bielskie Centrum Kultury im. im. Marii Koterbskiej - przygotował specjalny film instruktażowy, jak zachować się w tłumie, kiedy ktoś potrzebuje pomocy.

Jak zasygnalizować prośbę o pomoc w tłumie ludzi? BCK w Bielsku-Białej odpowiada
Jak zasygnalizować prośbę o pomoc w tłumie ludzi? BCK w Bielsku-Białej odpowiada · fot. kadr z filmu o bezpieczeństwie podczas koncertów


O samym festiwalu pisaliśmy w tym artykule.

"Dobrze się bawiąc, pamiętajmy o bezpieczeństwie. Jeśli widzisz, że ktoś w tłumie potrzebuje pomocy, nie bądź obojętny, nie zwlekaj, reaguj" - zachęcają autorzy filmu z Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej.

"Unieś wyprostowane dłonie w górę, tworząc nad głową literę V. Stój nieruchomo i nawołuj pomocy. Służby medyczne czekają w specjalnie oznaczonym punkcie medycznym. Szukaj białej flagi z czerwonym krzyżem" - instruują organizatorzy koncertów.

Zac / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.