bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 21 lutego 2013
  • 24 lutego 2013
  • wyświetleń: 2065

Internetowy kontakt z ratuszem

Urząd Miejski w Bielsku-Białej udostępnia nową usługę teleinformatyczną. Interesanci ratusza będą mogli zadzwonić do Urzędu Miejskiego za pośrednictwem bezpłatnego telefonu internetowego.

ratusz
fot. UM Bielsko-Biała


W celu przeprowadzenia rozmowy potrzebne jest jedynie podłączenie do Internetu oraz komputer wyposażony w mikrofon i głośniki (lub słuchawki). Obsługa nowego rozwiązania jest niezwykle prosta i intuicyjna.

Użytkownik WebPhone zostanie połączony z systemem interaktywnych zapowiedzi głosowych IVR. System interaktywny zaprojektowano w taki sposób, że interesant po podaniu numeru kodu kreskowego z pisma (ciąg cyfr widoczny pod kodem kreskowym), które otrzymał, może dowiedzieć się jaki jest status sprawy oraz dodatkowo połączyć się bezpośrednio z osobą, która daną sprawę prowadzi.

W przypadku gdy taka osoba jest niedostępna łączy się z Biurem Obsługi Interesanta. Jeśli nie zostanie wybrana żadna opcja nastąpi połączenie z centralą. Intencją wdrożenia sytemu jest chęć ułatwienia Interesantom kontaktu z właściwą osobą prowadzącą ich sprawę.

Wdrożenie systemu jest możliwe dzięki realizacji projektu „Zintegrowana Platforma obsługi Interesanta w Bielsku-Białej”, współfiansowego ze środków Unii Europejskiej.

Aplikacja znajduje się w prawej kolumnie strony głównej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej - www.um.bielsko.pl.

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.