Wiadomości

  • 5 marca 2024
  • 7 marca 2024
  • wyświetleń: 4067

Prezentacje komitetów, wiadomości. Na bielsko.info ruszamy z serwisem WYBORY 2024

Tygodnie dzielą nas od wyborów samorządowych. W miastach i w sołectwach mieszkańcy wybiorą swoich przedstawicieli do rad, a także prezydentów, burmistrzów i wójtów. Z okazji zbliżających się wyborów, wzorem lat poprzednich przygotowaliśmy dla Was specjalny serwis, którego zadaniem będzie przedstawienie Wam sylwetek kandydatów i opisywanie wydarzeń związanych z kampanią wyborczą.

wybory, karty do głosowania
Prezentacje komitetów, wiadomości. Na bielsko.info ruszamy z serwisem WYBORY


Od dziś do dnia ogłoszenia wyników wyborczych pod adresem www.bielsko.info/wybory będziemy Was informować o najważniejszych bieżących wydarzeniach związanych z wyborami samorządowymi w Bielsku-Białej.

Lada moment znajdziecie tutaj wszystkich kandydatów na stanowisko prezydenta miasta. Przedstawimy również listy kandydatów do rad i sejmiku. Dla komitetów i kandydatów będzie to okazja i czas, aby do 7 kwietnia (a właściwie do 5 kwietnia - rozpoczęcia ciszy wyborczej) przekonać mieszkańców zarówno do wzięcia udziału w głosowaniu, jak i do oddania głosu na swojego kandydata czy kandydatkę.

Jeżeli 7 kwietnia żaden z kandydatów na prezydenta miasta nie uzyska wyniku ponad 50%, to będzie nas czekała druga tura wyborów - 21 kwietnia.

Informacja dla komitetów i kandydatówKażdy komitet, którego kandydaci biorą udział w najbliższych wyborach, może na łamach bielsko.info BEZPŁATNIE przedstawić swój program oraz osoby ubiegające się o mandaty.

Komitety, które chcą przedstawić swój program i kandydatów, proszone są o kontakt z redakcją - email: redakcja@bielsko.info lub tel.: 884 884 080

mp / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.