Reklama

Wiadomości

  • 11 lutego 2024
  • wyświetleń: 6362

Naprawa fontanny za sześciocyfrową sumę. Prace wykona bielska firma

Znamy wykonawcę naprawy i uruchomienia fontanny Castello Re, zlokalizowanej na terenie parku przy ul. Juliusza Słowackiego w Bielsku-Białej. Miasto za prace zapłaci 260 000 złotych.

bielskobiała,bielsko,parksłowackiego,fontanna,ilovebb,fotodnia,instagram
Zdjęcie ilustracyjne


Władze Bielska-Białej opublikowały postępowanie w sprawie zamówienia na naprawę i uruchomienie fontanny Castello Re, zlokalizowanej na terenie parku przy ul. Juliusza Słowackiego w Bielsku-Białej.

W ogólny zakres prac wchodzi: demontaż i utylizacja uszkodzonych elementów instalacji wodnej, elektrycznej i elektronicznej znajdujących się w komorze technicznej fontanny Castello Re; zakup niezbędnych nowych materiałów, części i urządzeń instalacji wodnej, elektrycznej i elektronicznej; przebudowa instalacji wodnej oraz budowa nowej instalacji elektrycznej i elektronicznej, umożliwiających samodzielne funkcjonowanie i sterowanie fontanną Castello Re (bez fontanny Amplituda); uporządkowanie terenu objętego pracami oraz rozruch próbny fontanny z zapewnieniem prawidłowego działania wszystkich elementów i mechanizmów sterujących pracą fontanny.

Swoje oferty złożyły cztery firmy. Najtańszą ofertę - opiewającą na 260 tysięcy złotych brutto - złożyła firma z Bielska-Białej, która wygrała przetarg.

raz / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.