Wiadomości
- 31 grudnia 2023
- wyświetleń: 3440
Od nowego roku częstsze połączenia do Wilkowic. Zmiany w rozkładzie jazdy
Od 2 stycznia autobusy linii nr 2 będą częściej jeździć w kierunku Wilkowic. W dni robocze zostaną wprowadzone stałe częstotliwości kursowania, a do przystanku Wilkowice Górne dojeżdżać będą dodatkowe kursy.
ZOBACZ TAKŻE
Jelcz Vero znika z ulic miasta. MZK stawia na nowocześniejsze autobusy
Elektryczny Karsan już na ulicach miasta. Nowy autobus w flocie MZK
Bielsko-Biała rozwija transport elektryczny. MZK ogłasza przetarg na nową infrastrukturę
[FOTO] Elektryczne przegubowce już w Bielsku-Białej. MZK stawia na nowoczesny tabor
Wodór zamiast diesla. MZK podpisuje wartą miliony umowę z Orlen S.A.
Miejski Zakład Komunikacyjny w Bielsku-Białej szuka kierownika do działu inwestycji
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








