Wiadomości
- 16 grudnia 2023
- 18 grudnia 2023
- wyświetleń: 5349
[FOTO] Tysięczne dziecko w bielskim szpitalu. Kilkaset tysięcy dla porodówki
Prezydent Jarosław Klimaszewski odwiedził oddział ginekologiczno-położniczy Szpitala Miejskiego im. Jana Pawła II w Bielsku-Białej, aby powitać najmłodszych mieszkańców miasta.
Sobotnie (16 grudnia) popołudnie było wyjątkowe dla bielskiego szpitala. Świętowano bowiem narodziny tysięcznego dziecka w 2023 roku - Melanii. Prezydent poznał nie tylko ją, ale też mamę, która jako tysięczna pacjentka zaufała szpitalowi wybierając go na miejsce narodzin swojego dziecka - Jagody. Obie mamy otrzymały upominki od personelu oraz gratulacje od prezydenta miasta, dyrektora szpitala dr n. med. Piotra Zdunka oraz ordynatora oddziału dr n. med. Michała Balisia.
Podczas wizyty prezydent Klimaszewski zwiedził oddział położniczy, noworodkowy oraz salę porodową. Chcąc zapewnić pacjentkom jeszcze lepsze warunki i komfort podczas porodu, złożył obietnicę dofinansowania remontu miejskiej porodówki w nadchodzącym roku.
ZOBACZ TAKŻE
Perła architektury w rozsypce. Czy musi dojść do tragedii?
Obietnice i oczekiwania pacjentek. Sala porodowa wciąż czeka
Budują na osuwisku? Mieszkańcy w obronie bezpieczeństwa
Dotacje na rozwój rodzinnych ogrodów działkowych. Rada Miejska przyjęła nowe zasady wsparcia
Apel o pilną wymianę gazociągu przy ul. Żeńców. Mieszkańcy wskazują na zagrożenie i liczne awarie
Remontu chodnika przy ul. Bystrzańskiej nie będzie... przynajmniej na razie
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








