Reklama

Wiadomości

  • 11 listopada 2023
  • 12 listopada 2023
  • wyświetleń: 5696

Radny: ktoś wyłączył fortepian plenerowy podczas koncertu pieśni patriotycznych

W piątek 10 listopada, w przeddzień Narodowego Święta Niepodległości członkowie Stowarzyszenia Niezależni.BB wraz z innymi organizacjami, m.in. Towarzystwem Pomocy im. św. Brata Alberta zaprosili na Plac Wojska Polskiego na koncert pieśni i piosenek patriotycznych. Jak informuje w mediach społecznościowych radny Janusz Okrzesik, ktoś postanowił wyłączyć fortepian plenerowy.

Koncert patriotyczny na Placu Wojska Polskiego - 10.11.2023
Koncert patriotyczny na Placu Wojska Polskiego - 10.11.2023 · fot. Janusz Okrzesik / Facebook


"Biała śpiewała, mimo, że fortepian sięgnął bruku. Szacun dla tych, co przyszli, mimo deszczu i chłodu i nawet w tych warunkach poradzili sobie: dla skrzypaczki, scholi z Lipnika i całej reszty i wszystkich śpiewaków (...). I pogarda dla tych od "przypadkowej awarii" fortepianu, który działał o 17.45, gdy mieliśmy zacząć - przestał działać, a gdy Tomek Wawak ogłosił, że kończymy, cudownie się włączył. Będę pytał pana prezydenta o nazwisko tego pana, który w MZD trzyma pilota od fortepianu, może niechcący na nim usiadł i wyłączył akurat na czas trwania naszej imprezy. Już chyba bym wolał, żeby od ludzkiej małości przyczyną awarii było zwykłe dziadostwo, którego żadna Niepodległość za nas nie zwalczy. A my - damy radę i jeszcze nieraz przy fortepianie się spotkamy" - napisał Janusz Okrzesik w mediach społecznościowych.

Loading...

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.