Reklama

Wiadomości

  • 10 listopada 2023
  • 11 listopada 2023
  • wyświetleń: 1227

[FOTO] Największa flaga w Beskidach zawisła ponownie na Szyndzielni!

Tuż przed Świętem Niepodległości w piątek 10 listopada, w skrajnie trudnych warunkach atmosferycznych powieszona została flaga narodowa na wieży widokowej przy górnej stacji Kolei Linowej Szyndzielnia.

Największa flaga w Beskidach zawisła ponownie na Szyndzielni!
Największa flaga w Beskidach zawisła ponownie na Szyndzielni na 11 listopada! · fot. ZIAD Bielsko-Biała


To flaga, którą mogliśmy podziwiać 2 maja podczas obchodów Dnia Flagi na Szyndzielni. Powierzchnia ponad 8 m2 czyni ją największą wywieszoną flagą Polski w Beskidach!

Przypominamy, że piątek, sobota i niedziela - to ostatnie dni kursowania Kolei przed planowanym przeglądem technicznym Kolei. Będzie nieczynna dla turystów od 13 listopada do 1 grudnia. Do 12 listopada Kolej Linowa Szyndzielnia kursuje codziennie w godzinach 9:00-17:30. Wykorzystacie ostatnie dni pogodnej jesieni na wypad na Szyndzielnię!

Kolej Linowa Szyndzielnia wywiezie Cię z miasta, na wysokość prawie 1000 m n.p.m., gdzie od razu znajdziesz się na szlakach w stronę Klimczoka, Szczyrku, Błatniej, Koziej. Górna stacja to również miejsce, gdzie rozpoczynają się trasy rowerowe Enduro Trails, gdzie nawet z wózkiem dziecięcym czy inwalidzkim dostaniesz się do Schroniska PTTK na Szyndzielni.

ar / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.