Reklama

Wiadomości

  • 11 listopada 2023
  • 2 grudnia 2023
  • wyświetleń: 2067

Spotkania z ekspertami, chustotańce i fotowyprawka. Dzień otwarty na bielskiej porodówce

Za nami:

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej zaprasza w sobotę 2 grudnia na Dzień Otwarty Oddziału Ginekologiczno-Położniczego!

Noworodek
Spotkania z ekspertami, Chustotańce i fotowyprawka. Dzień otwarty na bielskiej porodówce · fot. Pixabay.com


W programie spotkanie z ekspertami, którzy udzielą wszelkich porad. Położne i lekarze oddziału wyjaśnią kwestie dotyczące porodu, laktacji, opowiedzą o pielęgnacji noworodka, a także o profilaktyce w ginekologii. Urofizjoterapeutka przekaże porady dotyczące świadomego rozluźniania mięśni dna miednicy. Wyjaśni również jak przygotować się do porodu, i jak zadbać o siebie w połogu z punktu widzenia fizjoterapeuty. Istotną wiedzą na temat reagowania w nagłych przypadkach podzieli się ratowniczka medyczna.

Odbędzie się również loteria fantowa dla pacjentek, organizowana przez firmę „Progenis” zajmującą się gromadzeniem komórek macierzystych - wylosować będzie można między innymi bony podarunkowe do Dziecięcego Centrum Handlowego "Duduś".

Organizatorzy proponują również fotowyprawkę - sesje zdjęciowe za zgodą na publikację w mediach społecznościowych oddziału. Jedną z atrakcji będą „Chustotańce”, czyli występ mam z dziećmi w chustach oraz nauka noszenia pociech w ten sposób!

Na wydarzenie nie trzeba się zapisywać!

Loading...

ar / bielsko.info

źródło: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.