Reklama

Wiadomości

  • 3 listopada 2023
  • wyświetleń: 521

WORD przeszkolił strażaków. Uczyli się kierowania ruchem

Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej zorganizował szkolenie dla 105 strażaków ze wszystkich bielskich Ochotniczych Straży Pożarnych. W jego wyniku druhowie otrzymali uprawnienia do kierowania ruchem podczas zabezpieczania imprez masowych.

Bielski WORD przeszkolił strażaków z OSP w zakresie kierowania ruchem przy zabezpieczeniu imprez masowych
Bielski WORD przeszkolił strażaków z OSP w zakresie kierowania ruchem przy zabezpieczeniu imprez masowych · fot. Paweł Sowa Wydział Prasowy UM w BB


Szkolenie dla strażaków zostało przeprowadzone z inicjatywy prezydenta Jarosława Klimaszewskiego.

- Jestem niezwykle zadowolony ze współpracy miasta z Wojewódzkim Ośrodkiem Ruchu Drogowego w Bielsku-Białej. Zatrudnieni tam fachowcy to prawdziwi profesjonaliści, na których wsparcie zawsze można liczyć. Dzięki ich pracy możemy czuć się w naszym mieście bezpieczni. W imieniu mieszkańców bardzo za to dziękuję. Chciałbym też wyrazić swoją wdzięczność - jako prezes Zarządu Oddziału Miejskiego Związku OSP - za gest w stronę naszych druhen i druhów, którzy bezpłatnie mogli uczestniczyć w szkoleniu dotyczącym zabezpieczenia imprez masowych - mówi prezydent Jarosław Klimaszewski.

kr / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.