Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2023
  • 30 września 2023
  • wyświetleń: 2526

Impreza z animacjami, atrakcjami i konkursami. Piknik dla całej rodziny

Za nami:

Już w sobotę 30 września w Centrum Edukacji Ekologicznej Ekosynteza odbędzie się piknik ekologiczny "Misja - czysta emisja". Wydarzenie adresowane jest do całych rodzin. Rozpoczęcie: godzina 10.00.

Budynek Centrum Edukacji Ekologicznej "Ekosynteza" w Bielsku-Białej
Budynek Centrum Edukacji Ekologicznej "Ekosynteza" w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Piknik to impreza z animacjami, atrakcjami i konkursami dla małych i dużych. Wydarzenie, w którym edukacja ekologiczna z zakresu przeciwdziałania emisjom będzie prowadzona w ciekawej formie. Warsztaty, doświadczenia, quizy i gry pomogą lepiej poznać zagadnienia antysmogowe.

Na pikniku nie zabraknie także rozrywki. Dla fanów tańca odbędzie się występ mistrzyni tańca z Ukrainy - Anastazji Andriv, która da widowiskowy pokaz rumby. Ponadto na scenie pojawi się wokalista the Voice Kids Magdalena Siedlok.

Najmłodszych uczestników Ekosynteza zaprasza do bajkowej strefy zabaw. Dzieci będą miały okazję spotkać się z ulubionymi postaciami bajkowymi i poszaleć na dmuchańcach. Dla nieco starszych CEE proponuje szereg zawodów sprawnościowych i zręcznościowych, ogromne gry planszowe, badmintona, strzelanie z łuku i inne atrakcje.

Piknik to będzie dobra okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, cieszenia się otaczającą przyrodą w gronie przyjaciół, znajomych, rodziny, osób, dla których ekologia, czyste powietrze i czysta emisja są ważne.

Zapisy nie są wymagane.

mp / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.