Wiadomości

  • 23 września 2023
  • 6 października 2023
  • wyświetleń: 9265

[WIDEO, FOTO] Za nami debata z kandydatami do Sejmu z naszego okręgu

Portal bielsko.info wraz z partnerami pless.pl, czecho.pl i cieszyn.news zorganizował debatę wyborczą z kandydatami do Sejmu z okręgu nr 27. Debata odbyła się w poniedziałek 2 października, a transmisję na żywo z wydarzenia można było obejrzeć na naszym portalu i telewizji bielsko.tv, która była partnerem technicznym.Do uczestnictwa w debacie zaprosiliśmy przedstawicieli pięciu partii politycznych, które mają obecnie reprezentantów w Sejmie.

W wydarzeniu wzięli udział:

Debata z kandydatami do Sejmu z okręgu nr 27 - 2.10.2023 · fot. Marek Ogrodzki / bielsko.info


Debata składała się z trzech części. W pierwszej rundzie kandydatów na posłów czekały pytania przygotowane przez dziennikarzy portali bielsko.info, pless.pl, czecho.pl i cieszyn.news. Druga runda to dwie serie pytań od naszych czytelników. W ostatniej części debaty uczestnicy zadawali pytania sobie nawzajem. Była też możliwość krótkiej riposty. O tym, kto komu zadał pytanie, zadecydowało losowanie.

Debatę poprowadził redaktor portalu - Mateusz Pietrzak.

Redakcja / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.