Reklama

Wiadomości

  • 16 września 2023
  • wyświetleń: 667

[FOTO] "Efekt jest znakomity!". W Domu Kultury w Wapienicy powstał nowy mural

Seniorki z grupy plastycznej MOZAIKA działającej przy Domu Kultury w Wapienicy podjęły się wyjątkowego zadania i stworzyły dzieło sztuki na jednej ze ścian sali muzycznej. Autorki malunku - Anna Terlecka oraz Grażyna Hordziejewicz - to artystki, pasjonatki, kobiety pełne wigoru, energii i uśmiechu.

"Efekt jest znakomity!". W Domu Kultury w Wapienicy powstał nowy mural · fot. Dom Kultury w Wapienicy


Pracę autorek podsumował Domu Kultury w Wapienicy. - Dla pań było to nie lada wyzwanie, zmierzenie się z zupełnie inną formą działań plastycznych. Efekt jest znakomity! - opisuje placówka.

- Dumni jesteśmy z naszych dziewczyn, ale również z całej grupy malarskiej MOZAIKA. Rok w rok prace uczestników zajęć biorą udział w różnego rodzaju konkursach, wystawach i wernisażach - mówi z kolei kierownik wapienickiego Domu Kultury Lucyna Dobrzaniecka.

Sala zajęć muzycznych nabrała nowego wyrazu. Od tego sezonu funkcjonować będzie jako "Salonik Muzyczny", gdzie odbywać się będą próby zespołów muzycznych, zajęcia instrumentalne oraz klimatyczne kameralne koncerty.

mp / bielsko.info

źródło: Dom Kultury w Wapienicy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Murale, graffiti" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Murale, graffiti

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Murale, graffiti" podaj