REKLAMA WYBORCZA

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2023
  • 16 września 2023
  • wyświetleń: 18972

Zamknięto piekarnię popularną wśród bielszczan? Właściciel dementuje plotki

W ostatnim tygodniu w przestrzeni publicznej pojawiła się informacja o zamknięciu dwóch popularnych piekarni w Bielsku-Białej - na Leszczynach oraz na osiedlu Karpackim. Okazuje się, że drugi z obiektów - Dunat - nie został zamknięty na stałe.

chleb, piekarnia, wypieki
Zamknięto piekarnię popularną wśród bielszczan? Właściciel dementuje plotki - zdj. ilustracyjne · fot. bielsko.info


Pierwsza z piekarni - przy ul. Dobrej na Leszczynach - zakończyła działalność ze względu na fakt, że jej właściciele przeszli na emeryturę.

Druga z piekarni - Dunat, znajdująca się Żyznej w Bielsku-Białej - działa nadal, o czym poinformował nas jej właściciel. Została otwarta w poniedziałek 11 września po dłuższej niż zwykle przerwie.

Piekarnia Dunat
Piekarnia Dunat · fot. Google / Anna Jezierska-Kiser


- Są ci sami piekarze, ta sama receptura wypieku. Po prostu wakacyjna przerwa, która zwykle trwała trzy tygodnie, teraz - ze względu na wymianę pieca - trwała 2 miesiące - dodał.

Piekarnia ma także nowe godziny otwarcia - od 11.00 do 19.30. Warto dodać, że już nie pracuje w nocy.

Dunat T.T. Piekarnia to popularna lokalna firma oferująca usługi piekarskie, która jest obecna na rynku od pokoleń. Jest też laureatem licznych nagród w plebiscycie "Orły Piekarnictwa".

mp / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.