Reklama

Wiadomości

  • 24 sierpnia 2023
  • wyświetleń: 671

Możesz mieć wpływ na to, jakie będzie Centrum Seniora w Bielsku-Białej

Swoje oczekiwania dotyczące powstającego w mieście przyjaznego miejsca dla osób starszych można przekazać w specjalnej ankiecie.

Centrum Seniora w Bielsku-Białej
Centrum Seniora przy ul. Dmowskiego w Bielsku-Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Proszę zaznaczyć aktywności, w których chciałaby/chciałby Pani/Pan w przyszłości uczestniczyć - oto jedno z pytań przygotowanej przez Wydział Polityki Społecznej Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej ankiety, która pozwoli nadać kształt działaniom Centrum Seniora powstającego przy ul. Romana Dmowskiego 6 i 10.

- Zanim ruszymy pełną parą, chcemy zapytać przede wszystkim osoby wcześniej urodzone, co powinno się znaleźć w ofercie Centrum Seniora. Chcielibyśmy wiedzieć, jakie są oczekiwania seniorów. Mile widziane będą też deklaracje wsparcia wolontaryjnego. Wszelkie uwagi, wnioski, postulaty i oświadczenia przyjmujemy w Wydziale Polityki Społecznej UM - informuje pracownica wydziału Beata Rozpędek.

Ankieta do wydrukowania i wypełnienia znajduje się w załączniku poniżej. Jej twórcy zapraszają osoby zainteresowane do zgłaszania swoich propozycji osobiście - w Wydziale Polityki Społecznej UM przy pl. Ratuszowym 6, II piętro, pok. 225 - lub telefonicznie pod numerem tel. 33 4971492.

Gdyby jednak ktoś w nawale obowiązków nie miał chwili, aby odwiedzić urząd, może wypełnić ankietę elektronicznie. Jest dostępna pod adresem:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdkstWVKxztF_RaW7QdIpDZCAx_bLh2GEZlxzbyYqWXIJ-FVw/viewform?usp=sf_link

- Zależy nam na dotarciu do osób starszych mniej zaangażowanych czy nieaktywnych i przekazaniu im ankiety, aby także mogły podzielić się z nami swoim zdaniem i uwagami - dodaje Beata Rozpędek. - Ankieta jest skierowana przede wszystkim do seniorów, ale nie zamykamy się na sugestie młodszych.

ar / bielsko.info

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.