REKLAMA WYBORCZA

Wiadomości

  • 31 maja 2023
  • 1 czerwca 2023
  • wyświetleń: 22647

[FOTO] Tragiczny wypadek na Sarnim Stoku. Nie żyje motocyklista

W środę, 31 maja po godzinie 17.00 służby ratunkowe interweniowały na Rondzie Solidarności przy Sarnim Stoku. Doszło tam do tragicznego wypadku - nie żyje motocyklista.

Interwencja służb ratunkowych na Rondzie Solidarności - 31.05.2023 · fot. Nadesłane przez czytelników


Znane są wstępne okoliczności zdarzenia. Jak przekazała nam asp. szt. Katarzyna Chrobak, oficer prasowy KMP w Bielsku-Białej, ze wstępnych ustaleń pracujących na miejscu policjantów wynika, że kierowca osobowej Toyoty, jadący od strony centrum handlowego, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście jadącemu od strony Katowic w stronę centrum, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów.

Pierwsze informacje mówiły o tym, że kierowcą Toyoty była kobieta, jednak po godzinie 19.00 policja zweryfikowała te ustalenia. Mimo reanimacji 32-letni mężczyzna kierujący motocyklem, mieszkaniec powiatu cieszyńskiego, zmarł. Na miejscu pracują policjanci pod nadzorem prokuratora. W miejscu wypadku występują poważne utrudnienia w ruchu.

Loading...

mp, sid / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj