bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 stycznia 2013
  • wyświetleń: 1401

Bracia zatrzymani po pościgu

Policjanci z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali na gorącym uczynku przestępstwa dwóch braci podejrzanych o rozbój. Nastolatkowie napadli na 59-letniego bielszczanina.

Wieczorem na bielskiej ul. Podgórze sprawcy zaatakowali bielszczanina. Pobili go, a w czasie szarpaniny skradli mu portfel z dokumentami. Zdarzenie zauważyli mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji.

Policjanci ruszyli w pościg za uciekającymi napastnikami. Szybko ich obezwładnili i zakuli w kajdanki. Zatrzymanymi okazali się dwaj bracia w wieku 17 i 18 lat. W trakcie przeszukania starszego z nich, policjanci odnaleźli zrabowany portfel, który zwrócono już właścicielowi.

Obaj sprawcy zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Odpowiedzą za rozbój, za co mogą trafić do więzienia nawet na 12 lat. O ich dalszym losie rozstrzygnie dzisiaj prokurator.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.