Wiadomości
- 24 maja 2023
- 27 maja 2023
- wyświetleń: 4360
[FOTO] Na popularnym deptaku pojawiły się kolejne drzewa
Ponad 20 nowych drzew pojawiło się na ulicy 11 Listopada w Bielsku-Białej. To kolejne około dwumetrowe graby posadzone przez Wydział Gospodarki Miejskiej Urzędu Miejskiego w postawionych na deptaku donicach.
W następnej kolejności drzewa zostaną obsadzone roślinami - trzęślicą modrą, rozchodnikami, szałwią omszoną, komarzycą i koleusami. Pierwsza partia drzew w donicach pojawiła się na ulicy 11 Listopada - na odcinku od mostu do ul. Norberta Barlickiego - w maju 2021 roku w efekcie jednego z ogólnomiejskich projektów Budżetu Obywatelskiego Bielska-Białej pod nazwą 332 drzewa i 5 gałęzi.
ZOBACZ TAKŻE
Mieszkańcy Bielska-Białej mogą wskazać ważne dla siebie lasy. Ruszyła geoankieta dotycząca lasów społecznych
Radny pyta o działania MZD po wykryciu nielegalnego odprowadzania wód przy Jeździeckiej
Ile drzew wycięto pod nowe inwestycje? Do prezydenta trafiły pytania o skalę wycinek
[FOTO] Odbudowa koryta rzeki Białej. Jest umowa warta 3,85 mln zł
Co zrobić ze zużytym olejem po smażeniu? Wylewanie go do zlewu czy toalety jest złym pomysłem
Za nami BIG JUMP 2026. Spleceni z nurtem dla czystych rzek z Klubem Gaja
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










