bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 stycznia 2013
  • wyświetleń: 2322

Bielski camping otrzymał nagrodę

Camping nr 99 „Pod Dębowcem" w Bielsku-Białej zdobył tytuł „Mister Camping 2012” w konkursie na najlepszy obiekt tego typu w Polsce

Camping Pod Dębowcem
Bielski camping otrzymał nagrodę · fot. camping.org.pl


Konkurs „Mister Camping”, w którym udział biorą wszystkie campingi zrzeszone w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu, organizowany jest rokrocznie od ponad 48 lat przez Polską Federację Campingu i Caravaningu we współpracy z Ministerstwem Sportu i Turystyki oraz Polską Organizacją Turystyczną.

W ramach konkursu oceniane były m.in. zagospodarowanie i wyposażenie campingu, oferowany produkt turystyczny, stan techniczny, czystość i estetyka obiektu, usługi świadczone na campingu oraz jakość obsługi turystów. Przy dokonywaniu oceny campingu uwzględniane były także opinie turystów krajowych i zagranicznych oraz opinie o campingu publikowane w mediach.

Camping nr 99 „Pod Dębowcem” w Bielsku-Białej wyróżniony został certyfikatem „Mister Camping 2012” i znakiem rekomendacyjnym PFCC. Polska Federacja Campingu i Caravaningu wykonała również poster-kalendarz z laureatami konkursu „Mister Camping 2012'. Wykonanie posteru i certyfikatu zostało dofinansowane przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Najlepsze campingi, będące laureatami konkursu, są rekomendowane i promowane przez PFCC poprzez wydawnictwa takie jak „Polska Mapa Campingów" i „Najlepsze Polskie Campingi”, oraz na stronie internetowej PFCC www.pfcc.eu, prowadzonej w 16 wersjach językowych, która do chwili obecnej odnotowała ponad 8 mln wejść (największa liczba wejść spośród stron wszystkich organizacji turystycznych w Polsce). Najlepsze polskie campingi promowane są również przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej i na Narodowym Portalu Turystycznym „Odkryj Polskę” prowadzonym w kilkunastu wersjach językowych.

Obecność campingu od wielu lat wśród laureatów konkursu „Mister Camping" świadczy o tym, że zachowuje on nieprzerwanie wysoki standard i cieszy się uznaniem wśród turystów, a także dowodzi dużego zaangażowania kierownictwa i pracowników campingu w pracę na rzecz utrzymania wysokiego standardu obiektu i najwyższej jakości usług na campingu.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.