bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 7 stycznia 2013
  • 11 stycznia 2013
  • wyświetleń: 5577

Noc Wyprzedaży w Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj

Za nami:

Właśnie rozpoczął się karnawał - czas zabaw, maskarad i wspaniałych balów. Warto się na nich pokazać w niecodziennych kreacjach. Aby nie wydawać na nie zbyt dużo, CH Auchan Bielsko-Biała proponuje swoim klientom niepowtarzalną Noc Wyprzedaży, która odbędzie się w piątek, 11 stycznia.

Auchan


Ta wyjątkowa noc będzie obfitować w bogatą ofertę rabatową proponowaną przez wybrane sklepy galerii. Po niespotykanie niskich cenach będzie można zakupić między innymi karnawałowe kreacje na wieczór - sukienki, buty, koszule czy spodnie. Ale promocyjne ceny, to nie jedyna atrakcja, jaka czeka na klientów centrum. Każdy, kto w piątek, w godzinach 18:00 - 21:00 zrobi na terenie galerii zakupy, ma szansę wygrać wyjątkowe bony. Ich wartość zależy od sumy wydanej na nocne zakupy.

Do zdobycia są bony o wartości: 25 zł za zakupy powyżej 75 zł, 50 zł za zakupy powyżej 150 zł, 100 zł za zakupy powyżej 300 zł.

Ducha rywalizacji obudzi fakt, że zabawa kieruje się zasadą „Kto pierwszy, ten lepszy”. O zdobyciu bonów decyduje zatem kolejność zgłoszeń, a ich liczba jest ograniczona.

Karnawałowe promocje oraz konkurs podczas Nocy Wyprzedaży czekają na klientów CH Auchan Bielsko-Biała w piątek, 11 stycznia w godzinach 18:00 - 21:00.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Auchan

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Auchan" podaj